

277,16 ₴

Накладні термометри 0÷120°С для швидкого кріплення на трубопроводах призначені для кріплення на трубах систем опалення діаметром від ¼"до 3″. Корпус виконаний з сталі AISI 304, ∅63 мм. Фіксація на трубі здійснюється за допомогою спеціальнї пружини - браслету. Скло зроблено з міцного метакрила, шкала нанесена на алюмінієву панель термостійкою фарбою і захищена емаллю. Механізм термометра — біметалічна спіраль 2 класу точності згідно з UNI EN 13190: 2003.
Производитель: Cewal, Италия

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cewal |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Трубчатый |
| Назначение | Общетехнический |
| Среда измерения | Жидкость/Пар/Газ |
| Минимальный диапазон | 0 |
| Максимальный диапазон | 120 |
| Минимальная рабочая температура | 0 °С |
| Максимальная рабочая температура | 120 °С |
| Диаметр корпуса | 63 мм |
| Принцип действия | Механический |
| Цвет корпуса | Белый |
| Единица измерения | °С |
| Тип визуализации | Графический |
| Минимальный диапазон измерений | 0 |
| Максимальный диапазон измерений | 120 |
| Рабочая среда | Вода, Газ, Неагрессивная среда, Агрессивная среда |
| Общие | |
| Высота | 115 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 55 |