


4 450 ₴

Електронний терморегулятор кімнатний DEVIreg OPTI для електричних теплих підлог
ПОШИСТЬ ТОВАР: https://aqua-s.in.ua/ua/p348010035-termoregulyator-komnatnyj-veria.html
DEVIreg Opti — нова модель кімнатного терморегулятора від данського виробника DEVI. DEVIreg Opti — інтелектуальний терморегулятор з електронним керуванням, розроблений в ЕКО-дизайні з ізольованою силовою частиною від передньої панелі. Дає змогу керувати нагрівальними кабелями DEVIflex або нагрівальними матами DEVImat і DEVIcomfort. Також може нагрівальними елементами інших виробників.
Особливості дизайну DEVIreg Opti:
Виробник: DEVI, Данія

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Мінімальна температура регулювання | 15 град. |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 13 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.138 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 44 мм |