


3 146 ₴

ПОШИСТЬ ТОВАР: https://aqua-s.in.ua/p716868881-filtr-gryazeulovitel-atlas.html
Магнітний фільтр для котла від італійського виробника Atlas Filtri — це пристрій, який допомагає захищати котли від магнітних і немагнітних частинок і не допускає їх циркуляції в системі опалення. Забруднення частинки формуються в процесі експлуатації системи опалення в опалювальний сезон і являють собою так звану "бруд", яка утворюється від взаємодії теплоносія з елементами системи під високими температурами. Фільтр Atlas FDM 1-ME встановлюється на зворотному трубопровіді перед котлом, після останнього радіатора (або іншого опалювального приладу), гарантуючи повний захист котла від усіх забруднень. Монтується як на горизонтальних, так і на вертикальних ділянках трубопроводу .
Основні переваги Atlas FDM 1-ME:
Різь: внутрішня-зовнішня 3/4"
Виробник: Atlas Filtri, Італія

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Використання | Для холодної води, Для гарячої води |
| Число ступенів очищення | 2 |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 90 град. |
| Максимальний тиск на вході | 3 атм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Робочий тиск | 3 |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 20 |
| Максимальна температура робочого середовища | 90 |
| Мінімальна температура робочого середовища | 4 |
| Діаметр різьблення | 3/4"У |
| Сфера застосування пристрою | Опалювальні котли, Колонки |
| Форма корпусу | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 75 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |