



360 ₴/м

Труба Valtec AISI 304 призначена для систем опалення та водопостачання у тих випадках, де транспортувана рідина не агресивна до легованої сталі марки AISI 304. Властивості цього сплаву дають змогу виготовляти труби з невеликою товщиною стінки, водночас зберігаючи всі експлуатаційні якості труби. Найчастіше використовується в вузлах нижнього під'єднання радіатора з бічним розташуванням приєднувальних патрубків.
Труба Valtec виготовляється на високотехнологічному підприємстві відповідно до стандарту DIN EN 10312. Монтаж і з'єднання здійснюється за допомогою прес-фітингів Valtec для неіржавкої сталі.
Форма постачання: штанга завдовжки 1 метр
Діаметр: 15 мм.
Виробник: Valtec, Італія

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valtec |
| Країна виробник | Італія |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для котлів, Для бойлерів, Для фанкойлів |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Тиск на розрив, більше | 24 бар |
| Довжина | 1000 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 15 мм |
| Внутрішній діаметр підводки | 13 мм |
| Антивібраційна гнучка підводка | Ні |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 120 |
| Внутрішній діаметр | 13 |
| Максимальний робочий тиск | 24 |
| Товщина стінки труби | 1 |
| Область застосування труби | Для газопостачання, Для гарячого водопостачання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Зовнішній діаметр | 15 |
| Шорсткість | 0.01 |
| Вага 1 п.м. труби | 2.8 |
| Перетин труби | Кругле |
| Стан виробу | Нове |