

2 332 ₴

ПОШИСТЬ ТОВАР: https://aqua-s.in.ua/ua/p268790155-komplekt-koaksialnyj-dlya.html
Комплект коаксіальний Groppalli A3844, коліно 90 градусів + труба 750 мм з наконечником, діаметром 60/100. Поліпропіленовий аксесуар, призначений для конденсаційних котлів, гарантує повну стійкість до корозії кислотного конденсату, що з'являється в процесі роботи. Забезпечує швидкість, простоту збирання й обслуговування. Випускні канали спеціально розроблені для низьких температурних режимів димових газів (T≤ 120°), обладнані системою з'єднання M-F і потрійними губчастими прокладками EPDM. Groppalli пропонує широкий діапазон діаметрів як стандартні концентричні набори, так і подвійні системи, а також системи, налаштовані відповідно до індивідуальних потреб клієнта. Коаксіальний означає один предмет в іншому. Димохід так назвали, тому що в нього теж одна труба, вмонтована в іншу. Усередині вони між собою не стикаються, не перетинаються і укріплені на рівномірній відстані перемичками. Цей пристрій призначений для газових котлів, конвекторів, радіаторів та інших апаратів із закритою камерою згоряння.
Виробник: GROPPALLI, Італія

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Область застосування труби | Для систем опалення |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Товщина стінки труби | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина труби | 750 |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
| Основні атрибути | |
| Тип комплектующего | Трубка |
| Призначення комплектуючого | Для газових котлів |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Довжина | 750 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість стінок димару | Двосторонній |
| Кількість каналів | 2 |
| Профілактика димару | Котли |