
1 151,04 ₴
Електронне реле тиску Optima EP-1 із захистом сухого ходу
Optima EP-1
Виробництво -Польща
Гарантія - 2 роки!!!
Застосування та принцип дії
Реле тиску (автоматика для насосів) із захистом сухого ходу Optima EP-1 призначене для автоматичного керування роботою насоса і захисту його від «сухого ходу». Підходить до будь-якого типу насосів!
Особливості
Можливість точного регулювання діапазону тиску, компактність, легкість монтажу.
Принцип дії
Реле працює за принципом вимірювання тиску і залежно від діапазону, вмикає або вимикає насос. Захист від сухого ходу спрацьовує при падінні тиску при працюючому насосі нижче встановленої межі. Усі показники, зокрема й тиск на даний момент, відображаються на РК-дисплеї.
Реле має ударостійкий корпус. Розраховано до 200000 спрацьовувань.
Технічні характеристики
-максимальний тиск: 16 бар
--параметри електромережі: 220 В, 50 Гц
--діаметр підключення: 1/4″
-максимальний струм: 10 А
--потужність насоса, що підключається: до 1,5 кВт
--мінімальний крок регулювання: 0,1 бар
--клас захисту: IP65
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Робочий діапазон | 16 бар |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Тип запчастини | Реле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Реле тиску |
| Об'єм (м3) | 0.001360 |
| Вага брутто (кг.) | 0.510000 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна походження | Польща |