
3 034,24 ₴
Особливістю пульта керування трифазних насосів OPTIMA PW -1 0.37 - 4 кВт є
- Захист від зниженої напруги AC301V;
- Захист від підвищеної напруги AC438V;
- час вимкнення зниженої/підвищеної напруги - 5 секунд;
- час вимкнення під час блокування вала - 0,1 секунда;
- час вимкнення через сухий хід - 10 секунд;
- час відновлення після сухого ходу - 30 хвилин;
- час спрацьовування захисту від відкритої фази - до 2 секунд
- рівень захисту - IP22
- дистанція передавання сигналу - до 200 метрів;
- час відновлення після перезавантаження за струмом - 30 хвилин
- перезавантаження за струмом. Вимкнення 1-50 секунд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP21 |
| Максимальна потужність | 4 Вт |
| Тип запчастини | Реле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пульт керування |
| Об'єм (м3) | 0.002400 |
| Вага брутто (кг.) | 0.800000 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна походження | Польща |