

832 ₴

ПОДИВИТИСЯ ТОВАР:https://aqua-s.in.ua/p1298591596-komplekt-radiatornyh-kranov.html
Італійський виробник обладнання для опалення Carlo Poletti представляє на ринку України дизайнерську серію термоголовок і клапанів.
Виробник: Carlo Poletti, Італія

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlo Poletti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип комплектуючого | Комплект для підключення радіатора |
| Матеріал | Латунь |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Діаметр різьблення | 1/2"Н |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Білий |
| Висота | 140 мм |