


1 693,35 ₴

ПОДИВИТИСЯ ТОВАР: https://aqua-s.in.ua/p316741627-filtr-gruboj-ochistki.html
Традиційний різьбовий кран типу Renaissance у комплекті з розеткою, переривником струменя і з'єднувачем для шланга
Латунний дизайнерський напівобертовий кран, що застосовується як запірна арматура на трубопроводах систем водопостачання (зокрема питного) з робочою температурою до 75 °С за номінального тиску 16 бар. Наявність знімного штуцера з накидною гайкою дає можливість здійснювати його заміну залежно від діаметра і матеріалу застосовуваного шланга. Розсікач забезпечує формування компактного струменя на виливі. Кран оснащений алюмінієвою рукояткою вентильного типу. Різьба приєднання - зовнішня. Неремонтопридатний. Середній повний ресурс - 8 тис. циклів.
1.призначення і сфера застосування
1.1 Крани шарові садові застосовуються як запірна арматура арматури на трубопроводах систем холодного, гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, водяної пари, а також на технологічних трубопроводах промислових об'єктів і ємностей. Як робоче середовище може використовуватися рідини неагресивні до матеріалів крана.
Виробник: FARG, Італія.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARG |
| Країна виробник | Італія |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Напрямок потоку у вентилі | Кутове |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Клас герметичності | А |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"Н |
| Матеріал корпусу | Латунь, Мідь |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Покриття | Латунь |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Сальниковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 2.2 |
| Максимальна температура робочого середовища | 80 |
| Мінімальна температура робочого середовища | 5 |
| Діаметр підключення | 1/2" |