

3 458 ₴
Комплект зварювального обладнання для поліпропіленових труб Prawtech 800 Вт до 40 мм.
ПОШИСТЬ ТОВАР: https://aqua-s.in.ua/p675540473-komplekt-svarochnogo-oborudovaniya.html
Зварювальний комплект польського виробника Prawtech використовується для ручного поліфузійного зварювання трубопропілену з поліпропілену діаметром до 40 мм. Водночас вмикання, вимикання та регулювання температури виконуються за допомогою вбудованого термостата.
Потужність апарата: 800 Вт.
До комплекту входить:
Виробник: Prawtech, Польща

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 40 мм |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Система контролю зварювального процесу | Температура нагрівального елемента |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна загальна вага | 5.12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Prawtech |