

1 695,20 ₴

ПОДИВИТИСЯ ТОВАР:https://aqua-s.in.ua/p652873356-komplekt-radiatornyh-kranov.html
Виробник сантехнічного обладнання преміум-класу Caleffi являє радіаторний комплект, який включає в себе:
Термостатичний комплект призначений для бокового підключення приладу опалення (радіатор, сушка для рушників) і автоматичного регулювання температури виходячи з температури повітря в помещениии. Комплект Caleffi також виконує функцію гідравлічного балансування системи опалення. Клапани виконані з якісної сантехнічної латуні з гальванічним покриттям і оснащені самоуплотняющимися полусгонами.
Діаметр підключення: 1/2"
Виробник: Caleffi, Італія

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CALEFFI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип корпусу клапана | Кутовий |
| Робоче середовище | Вода |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель-хром |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"В |
| Діаметр різьблення другого торця | 1/2"Н |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Kvs | 1.2 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий |