

5 137,60 ₴

ПОШИСТЬ ТОВАР: https://aqua-s.in.ua/p716872735-filtr-gryazeulovitel-atlas.html
Магнітний фільтр для котла від італійського виробника Atlas Filtri — це пристрій, який допомагає захищати котли від магнітних і немагнітних частинок і не допускає їх циркуляції в системі опалення. Забруднення частинки формуються в процесі експлуатації системи опалення в опалювальний сезон і являють собою так звану "бруд", яка утворюється від взаємодії теплоносія з елементами системи під високими температурами. Фільтр Atlas FDM 2A встановлюється на зворотному трубопроводі перед котлом, після останнього радіатора (або іншого опалювального приладу), гарантуючи повний захист котла від усіх забруднень. Монтується виключно на горизонтальних ділянках трубопроводу фільтрувальною колбою вниз.
Основні переваги Atlas FDM 2A:
Різь: внутрішня поручна 3/4"-1"
Виробник: Atlas Filtri, Італія

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення | 3/4"У |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Мінімальна температура робочого середовища | 4 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 90 град. |
| Область застосування пристрою | Опалювальні котли, Колонки |
| Форма корпусу | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |