
6 042,40 ₴

ПОШИСТЬ ТОВАР: https:/aqua-s.in.ua/p716875816-filtr-gryazeulovitel-atlas.html
Магнітний фільтр для котла від італійського виробника Atlas Filtri — це пристрій, який допомагає захищати котли від магнітних і немагнітних частинок і не допускає їх циркуляції в системі опалення. Забруднення частинки формуються в процесі експлуатації системи опалення в опалювальний сезон і являють собою так звану "бруд", яка утворюється від взаємодії теплоносія з елементами системи під високими температурами. Фільтр Atlas FDM 3 встановлюється на зворотному трубопровіді перед котлом, після останнього радіатора (або іншого опалювального приладу), гарантуючи повний захист котла від усіх забруднень. Завдяки поворотному механізму монтується як на горизонтальних, так і на вертикальних ділянках трубопроводу.
Основні переваги Atlas FDM 3:
Різь: внутрішня поручна 3/4"-1"
Виробник: Atlas Filtri, Італія

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення | 3/4"У |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Мінімальна температура робочого середовища | 4 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 90 град. |
| Область застосування пристрою | Опалювальні котли, Колонки |
| Форма корпусу | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 188 мм |
| Ширина | 145 мм |